Foto_1 Foto_2 Foto_3 Foto_1 Foto_2 Foto_3 Foto_1

Partnerzy

ISOELECTRIC

Przedsiębiorstwo Isoelectric zostało utworzone w 1968 roku. Jako pierwsza firma we Włoszech rozpoczęła produkuję wyrobów elektrycznych z materiałów organicznych. Lata 70-te to prace w kierunku izolatorów kompozytowych, współpraca z instytucjami naukowymi, udział w doświadczeniach i testach laboratoryjnych.

www.isoelectric.it

NILED

Przedsiębiorstwo NILED powstało w 1932 roku i już w okresie międzywojennym zdobyło uznanie jako producent osprzętu dla linii napowietrznych. W latach 60-tych, wraz z pojawieniem się linii izolowanych, w Firmie rozpoczęto produkcję osprzętu do ich budowy.

www.niled.fr

NYIR-MIX-TRADE

Przedsiębiorstwo NYIR-MIX-TRADE powstało w 1995 roku, od roku 1998 posiada certyfikat ISO. Główną specjalizację firmy jest produkcja izolatorów kompozytowych dla linii średniego napięcia. W roku 2006 firma opracowała całą rodzinę produktów silikonowych, których parametry mechaniczne i elektryczne przewyższają wszystkie znane do tej pory produkty porcelanowe czy epoksydowe. Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty, oraz badania elektryczne i mechaniczne zgodne z normami.

http://www.nyirmix.hu